PAIKKO / Keski-Suomen Yhteisöjen Tuki ry

Susanna Uusitalo (sairauslomalla)
Laatupäällikkö
susanna.uusitalo@kyt.fi
0400 304108

Niko Jokinen
Viestinnän asiantuntija
niko.jokinen@kyt.fi
050 3272377

www.kyt.fi/paikko
www.facebook.com/Paikko
www.kyt.fi

Vertaiskonsultit

PAIKKO-vertaiskonsultit toimivat oman työnsä ohella tukena oppimisympäristöjen tunnistamisessa ja PAIKKOtoiminnassa.

Anna Rimppi, anna.rimppi@konkkolantila.fi
Anne Asikainen, anne.asikainen@jklkl.fi
Anne Ceesay, ceesay.anne@gmail.com
Anne Höyhtyä, anne.hoyhtya@laukaa.fi
Elina Heiskanen, elina.heiskanen@jklkl.fi
Juha Rautiainen, juha.rautiainen@laukaa.fi
Kaisa Akbay, kaisa.akbay@jkl.fi
Kaisa Peuha, kaisa.peuha@jkl.fi
Kati Mikkonen, katrianna.mikkonen@jkl.fi
Katri Niskala, katri.niskala@jkl.fi
Mari Korpela, mari.korpela@jkl.fi
Maria Riihijärvi, maria.riihijarvi@aanekoski.fi
Markku Kolari, markku.kolari@gmail.com
Pekka Nieminen, pekka.nieminen@saarijarvi.fi
Raija Nikula, raija.nikula@avitus.net
Sampo Salo, sampo.salo@jkl.fi
Teija Ässämäki, teija.assa@gmail.com
Tiina Oksanen, tiina.oksanen@kyt.fi
Tiina Palonen, tiina.palonen@keuruu.fi
Tiina Mäenpää-Korhonen, tiina.maenpaa-korhonen@konkkolantila.fi

Voit ottaa yhteyttä myös oheisella lomakkeella: